Nasza misja

Strona główna / Nasza misja

Czy wiesz, że aż 80% Polek nosi niewłaściwie dobrane biustonosze?

Wrzynające się fiszbiny, zsuwające się ramiączka, obwisły biust czy niestabilny biustonosz to smutna rzeczywistość wielu kobiet. Na szczęście z pomocą przychodzi im nasz salon brafittingu w Obornikach. Od 2016 roku paniom w każdym wieku profesjonalnie pomagamy w doborze biustonosza do typu i rozmiaru piersi.

Piersiom na pomoc

Piersiom na pomoc

Brafitting to sztuka dopasowania biustonosza do ich indywidualnego kształtu, wielkości i konsystencji. Dlaczego to takie ważne? Odpowiednio dobrany biustonosz:
 • wyszczupla,
 • podnosi biust,
 • podkreśla talię,
 • poprawia proporcje sylwetki,
 • odciąża kręgosłup, zwłaszcza w przypadku większego biustu,
 • opóźnia starzenie się biustu,
 • modeluje piersi,
 • napina skórę dekoltu,
 • dodaje pewności siebie.
Odpowiedni dobór biustonosza

Odpowiedni dobór biustonosza

Dobieraniem biustonoszy w Obornikach zajmuje się certyfikowana brafitterka z ogromną wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Dla nas wybór biustonosza nie kończy się jedynie na określeniu jego rozmiaru. Naszym klientkom pomagamy w ustaleniu:
 • właściwej szerokości obwodu biustonosza – to w końcu on utrzymuje ciężar Twojego biustu,
 • odpowiedniej wielkości miseczki – dzięki temu piersi pozostają na swoim miejscu,
 • pożądanego modelu biustonosza – takiego, który wyeksponuje wszystkie Twoje walory,
 • idealnej długości ramiączek – opartej na proporcji między wysokością biustu a talią.

Fachowe doradztwo

Umiejętny dobór bielizny wymaga indywidualnego podejścia. Wiele kobiet, korzystając z oferty sieciowych sklepów, odczuwa dyskomfort związany z noszeniem biustonosza. Nic dziwnego – ograniczona rozmiarówka uniemożliwia jego odpowiednie dopasowanie do kształtu i wielkości biustu. Alternatywą jest pomoc wykwalifikowanej i doświadczonej brafitterki.

Markowa bielizna damska

W Obornikach, w sklepie z bielizną damską fachowo pomagamy w dobieraniu i zakupie markowych biustonoszy takich cenionych polskich i zagranicznych producentów, jak Alles, Nipplex, Nessa, Lemax, AVA, Gaia, Aggio, Dalia, Corin, Samanta, Miss Fabio, Obssesive, Sensis, Endorfinella. W asortymanecie mamy też brytyjskie marki Elomi, Panache.

Pomoc brafitterki

Powiedz stop wrzynającym się fiszbinom i ramiączkom. Wyrzuć do kosza podjeżdżający w górę biustonosz. Nie odbieraj sobie pewności siebie obwisłym biustem. Zaufaj certyfikowanej brafitterce w Obornikach – już dziś odwiedź nasz sklep z bielizną damską, by cieszyć się pięknym i zdrowym biustem.

Jaką mamy misję?

Misja naszego Biusty.pl jest jasna i prosta – chcemy, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo i komfortowo, nosząc bieliznę, która jest nie tylko piękna, ale także idealnie dopasowana do jej indywidualnych potrzeb. Rozumiemy, że odpowiednio dobrana bielizna damska to podstawa dobrego samopoczucia każdej kobiety, dlatego od 2016 roku oferujemy profesjonalne usługi brafittingu, które pomagają naszym klientkom znaleźć idealny biustonosz, odpowiadający nie tylko ich rozmiarowi, ale także stylowi życia.

Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na to, by czuć się pięknie i pewnie każdego dnia, a odpowiednio dobrana bielizna ma ogromny wpływ na codzienne samopoczucie i komfort. Nasza misja to nie tylko sprzedaż bielizny, ale przede wszystkim edukacja klientek w zakresie znaczenia i korzyści płynących z noszenia biustonoszy dopasowanych przez profesjonalistów. Dzięki temu, że zatrudniamy wykwalifikowane brafitterki, możemy zapewnić każdej kobiecie indywidualne podejście.

Dyplomy i Certyfikaty